Market RTV, AGD, komputery, foto

Media Markt

Ocena sklepu
Oferta
Obsługa
Firma

Media Markt Polska Sp. z o.o Białystok Spółka Komandytowa

Adres

ul. Miłosza 2 , 15-265 Białystok

Telefon

085-747-31-00

Faks

085-747-31-09

  • Media Markt
  • Media Markt

Na olbrzymiej powierzchni sprzedaży znajdziesz u nas najnowszy sprzęt RTV i AGD, sprzęt komputerowy i fotograficzny, płyty kompaktowe, DVD i kasety video, a wszystko to tak bezwstydnie tanio...

Media Markt to ponad 530 marketów w 15 europejskich krajach. Od 1998 roku działamy w Polsce. W naszych sklepach oferujemy to, czego najbardziej potrzebujesz, czyli jak najwięcej przyjemności po jak najniższych cenach. Do naszych sklepów zawsze jest blisko, gdyż w całej Polsce jest ich już trzydzieści osiem!

Od Pomorza aż po Tatry zakupy w Media Markt to wielka przyjemność. Wyobraź sobie tylko najlepszy sprzęt - na pewno mamy go u siebie. Jeśli zechcesz, odbierzemy stary sprzęt, zawieziemy i zamontujemy nowy w Twoim domu, opowiemy jak działa i dlaczego tak super, zagwarantujemy pełną wygodę finansowania.

Godziny otwarcia:
- pon.-sob.: 9:00-21:00
- niedziela: 10:00-20:00

Opinie o sklepie

Media Markt

Opinie i komentarze w serwisie mogę wpisywać zarejestrowaniu użytkownicy serwisu

Zaloguj się, by mieć pełną kontrolę. Nie masz jeszcze konta w serwisie? Zarejestruj się

wasabja

Kupiony towar:
mimo szczerych chęci zero zakupów

Data komentarza:
2011-09-27

Odwiedziłam market ok.150 km. z zamiarem nabycia telewizora LED/ w moim miasteczku mały wybór/ i szok, bo wyboru prawie zero, rzucały się w oczy jedynie karteczki - SPRZEDANY na wstydliwe zapytanie co jest grane, że tylko SHARP jest oferowany w znacznych ilościach usłyszałam od miłej pani ekspedientki, że koniec miesiąca i ofert brak a przecież dopiero 26.09.2011 dla mnie taka odpowiedz jest śmieszna, na szczęście była godz.20 i zdążyliśmy do innej galerii i w sklepie AGD zrobiliśmy zakup TELEWIZORA LED interesującej nas marki, byłam jednak trochę zawiedziona bo byłam w Media Markt pierwszy raz za namową syna i odczucia mam mieszane.

Oferta sklepu
Obsługa
Polecam ten sklep
Akcesoria komputerowe     Aparaty fotograficzne i kamery     Drukarki i skanery     Kino domowe     Kolumny i Głośniki     Komputery      Kuchenki i Piekarniki     Laptopy     Lodówki i Zamrażarki     Monitory     Nawigacje GPS     Odkurzacze     Pozostały drobny sprzęt     Pozostały sprzęt i naprawa     Pralki     Tablety     Telefony i Smartfony     Telewizory     Tusze, tonery, materiały eksploatacyjne     
Galerie handlowe