Hipermarket

Real ,-

Sprzedaż ratalna
Firma

Real,- Sp. z o.o. i Spółka

Adres

ul. Miłosza 2 , 15-265 Białystok

Telefon

085-747-36-00

Faks

085-747-36-09

  • Real ,-
  • Real ,-

Sieć Real powstała w Polsce pod koniec 1995 r. Obejmuje 50 marketów w Polsce, gdzie pracuje obecnie 13,5 tys. osób. Sprzedaż prowadzona jest w 35 miejscowościach i 14 województwach; asortyment tworzy 45 tys. artykułów spożywczych i przemysłowych.

W ofercie Sieci dominują produkty krajowe, dzięki czemu firma wspiera lokalne rynki i promuje rodzimych producentów. Real nie zapomina przy tym o Klientach różnicując asortyment w taki sposób, aby zaspokajać potrzeby wszystkich - markety proponują zarówno towary delikatesowe, jak i te z nieco niższych półek cenowych.

Godziny otwarcia:
- pon. – sob.: 08.00 – 22.00
- niedz.: 09.00 – 21.00

Dojazd autobusami komunikacji miejskiej:
- Dojazd z centrum oraz z Grabówki od strony ul. Branickiego: 1, 2, 13, 14, 15, 17, 22, 101, 105
- Dojazd z centrum od strony ul. Mickiewicza: 4, 7, 19

Nie ma jeszcze żadnych produktów

Opinie o sklepie

Real ,-

Opinie i komentarze w serwisie mogę wpisywać zarejestrowaniu użytkownicy serwisu

Zaloguj się, by mieć pełną kontrolę. Nie masz jeszcze konta w serwisie? Zarejestruj się

Ten sklep nie posiada jeszcze żadnych opinii.

Akcesoria i dodatki     Akcesoria komputerowe     Akcesoria niemowlęce     Akcesoria samochodowe     Alkohole     Aparaty fotograficzne i kamery     Artykuły spożywcze     Bielizna      Do biura     Do pisania i rysowania     Do szkoły     Drukarki i skanery     Gabinety kosmetyczne     Gry komputerowe i konsole     Hipermarkety     Kino domowe     Kolumny i Głośniki     Komputery      Kosmetyki i perfumy     Kuchnie Świata     Laptopy     Leki i Suplementy diety     Mięso, wędliny, drób     Monitory     Narzędzia i sprzęt     Obuwie dziecięce     Odkurzacze     Odzież damska      Odzież dziecięca     Odzież męska      Odzież sportowa     Owoce i warzywa     Pozostały drobny sprzęt     Pozostały sprzęt i naprawa     Rośliny i kwiaty     Ryby i owoce morza     Sklepy zoologiczne     Supermarkety     Telefony i Smartfony     Telewizory     Tusze, tonery, materiały eksploatacyjne     Wózki, foteliki, chodziki, nosidełka     Wyposażenie kuchni     Wyposażenie pozostałe     Wyposażenie wnętrz     Wyposażenie łazienki     Zabawki     Żywność ekologiczna i regionalna     
Galerie handlowe